Rezerwacja 7 dni w tygodniu Rezerwacja Telefoniczna: 61 626 20 15
Infolinia czyna w godzinach: Pon-Sob: 8:00 - 22:00 Niedziela: 12:00 - 20:00
Wylot z:
Przylot do:
Data Wylotu
Data Przylotu
Pasażerowie:
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (do 2 lat)
Szukaj Połączeń
Loty z Warszawy na Maltę
Lataj tanio na słoneczną Maltę
Bezpośrednie bilety liniami Wizzair z Warszawa(Polska) na Maltę. W promocyjnych cenach linie Wizzair oferują bezpośrednie przeloty na Maltę w sezonie letnim 2017.
Loty do Malte
KatowiceMalta129.00 pln
Bilety lotnicze z Warszawy(WAW) na Maltę(MLA) linie Wizzair

Malta to wyspiarskie państwo na południu Europy. Swoje bezpośrednie loty z Warszawy w sezonie wiosna – lato 2017 udostępnia tani przewoźnik Wizzair. Loty z Warszawy startują 3 razy we wtorki, czwartki i soboty. Wylot z Warszawy o godzinie 18:20, planowane lądowanie na Malcie o godz 21:20. Loty powrotne na trasie Malta-Warszawa także 3 razy w tygodniu (wtorek, czwartek, sobota) w godzinach 21:50-00:40. Kup tani bilet lotniczy z Warszawy na Maltę w promocyjnej cenie. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Znalezione połączenia lotnicze na trasie Warszawa - Malta
Wylot
Czas podróży: 3h 0m / Bezpośrednio
W6 1589
W6
2017-06-06 19:20 Warszawa (WAW)
2017-06-06 22:20 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 17h 45m / 1 przesiadka
2017-06-13 22:25 Malta (MLA)
2017-06-14 17:10 Warszawa (WAW)
1
FR 8852
2017-06-13 22:25 Malta (MLA)
2017-06-14 00:55 Londyn (STN)
FR
2
FR 2281
2017-06-14 12:55 Londyn (STN)
2017-06-14 16:10 Warszawa (WMI)
FR
Oferta
Cena: 517 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 0m / Bezpośrednio
W6 1589
W6
2017-06-06 19:20 Warszawa (WAW)
2017-06-06 22:20 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka
2017-06-13 20:15 Malta (MLA)
2017-06-14 12:05 Warszawa (WAW)
1
FR 1689
2017-06-13 20:15 Malta (MLA)
2017-06-14 00:00 Sztokholm (NYO)
FR
2
W6 1502
2017-06-14 09:30 Sztokholm (NYO)
2017-06-14 11:05 Warszawa (WAW)
W6
Oferta
Cena: 520 PLN
Wylot
Czas podróży: 17h 25m / 1 przesiadka
2017-06-06 20:05 Warszawa (WAW)
2017-06-07 13:30 Malta (MLA)
1
FR 5035
2017-06-06 20:05 Warszawa (WAW)
2017-06-06 21:05 Wrocław (WRO)
FR
2
FR 3463
2017-06-07 10:40 Wrocław (WRO)
2017-06-07 13:30 Malta (MLA)
FR
Przylot
Czas podróży: 17h 45m / 1 przesiadka
2017-06-13 22:25 Malta (MLA)
2017-06-14 17:10 Warszawa (WAW)
1
FR 8852
2017-06-13 22:25 Malta (MLA)
2017-06-14 00:55 Londyn (STN)
FR
2
FR 2281
2017-06-14 12:55 Londyn (STN)
2017-06-14 16:10 Warszawa (WMI)
FR
Oferta
Cena: 521 PLN
Wylot
Czas podróży: 17h 25m / 1 przesiadka
2017-06-06 20:05 Warszawa (WAW)
2017-06-07 13:30 Malta (MLA)
1
FR 5035
2017-06-06 20:05 Warszawa (WAW)
2017-06-06 21:05 Wrocław (WRO)
FR
2
FR 3463
2017-06-07 10:40 Wrocław (WRO)
2017-06-07 13:30 Malta (MLA)
FR
Przylot
Czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka
2017-06-13 20:15 Malta (MLA)
2017-06-14 12:05 Warszawa (WAW)
1
FR 1689
2017-06-13 20:15 Malta (MLA)
2017-06-14 00:00 Sztokholm (NYO)
FR
2
W6 1502
2017-06-14 09:30 Sztokholm (NYO)
2017-06-14 11:05 Warszawa (WAW)
W6
Oferta
Cena: 524 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 0m / Bezpośrednio
W6 1589
W6
2017-06-06 19:20 Warszawa (WAW)
2017-06-06 22:20 Malta (MLA)
Przylot
Czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka
2017-06-13 12:30 Malta (MLA)
2017-06-14 01:15 Warszawa (WAW)
1
FR 7325
2017-06-13 12:30 Malta (MLA)
2017-06-13 14:35 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 3898
2017-06-13 22:15 Mediolan (BGY)
2017-06-14 00:15 Warszawa (WMI)
FR
Oferta
Cena: 527 PLN
© WarszawaMalta.pl - Tanie przeloty - Wszystkie prawa zastrzeżone